Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Promo Video

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Rybiz
« E » Member
« E » Member
Rybiz


Poèet pøíspìvkù : 15
E.Money : 35
Reputation : 1
Join date : 24. 03. 10
Age : 28
Location : Zlín

Promo Video Empty
PříspěvekPředmět: Promo Video   Promo Video I_icon_minitimeWed Aug 25, 2010 6:23 am

Čau jednou večer když jsem jezdil, tak mně napadlo proč jsme ještě neudělali žádné promo video. Takže by bylo za vhodno se někdy po prazdninách sejít na servru a udělat pár screenů a nějaké ty replaye abych s toho mohl něco sestříhat a dohodit to hudbou. Což by znamenalo že by Jarda musel udělat všem skiny na (aspoň polovinu) aut.

Díky Těším se na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Sider
« E » Co-Leader
« E » Co-Leader
Sider


Poèet pøíspìvkù : 199
E.Money : 654
Reputation : 12
Join date : 15. 08. 09
Age : 32
Location : Dobříš

Promo Video Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promo Video   Promo Video I_icon_minitimeWed Aug 25, 2010 4:16 pm

Proč Jarda, mi máme udělaný skiny na všechny auta, jen se Jardovi smazali. Když se sejdeme na skypu a vzpomeneme si, tak mu je naposílám.
Návrat nahoru Goto down
Rybiz
« E » Member
« E » Member
Rybiz


Poèet pøíspìvkù : 15
E.Money : 35
Reputation : 1
Join date : 24. 03. 10
Age : 28
Location : Zlín

Promo Video Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promo Video   Promo Video I_icon_minitimeThu Aug 26, 2010 2:29 am

Ok, myslel jsem to tak jako aby jsme mněli všichni skiny protože já mám třeba jenom na 3 auta
Návrat nahoru Goto down
jarmilhonda
« E » Leader
« E » Leader
jarmilhonda


Poèet pøíspìvkù : 166
E.Money : 573
Reputation : 5
Join date : 06. 08. 09
Age : 32

Promo Video Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promo Video   Promo Video I_icon_minitimeThu Aug 26, 2010 4:40 pm

jojo to by bylo super. Hele Peťane, já myslim, že jsem všechny naše defaultní skyni bez nicků uploadoval na edisk a dával na nas starej web. zítra se mrknu jestli to tam ještě někde najdu :).
Návrat nahoru Goto down
http://eliminators.webnode.cz/
Sponsored content





Promo Video Empty
PříspěvekPředmět: Re: Promo Video   Promo Video I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Promo Video
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Live For Speed :: Team-
Přejdi na: