Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Redukování týmu

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
jarmilhonda
« E » Leader
« E » Leader
jarmilhonda


Poèet pøíspìvkù : 166
E.Money : 573
Reputation : 5
Join date : 06. 08. 09
Age : 32

Redukování týmu Empty
PříspěvekPředmět: Redukování týmu   Redukování týmu I_icon_minitimeWed Sep 23, 2009 3:31 pm

Redukování týmu

Uvažujeme o prostřídání našich členů za nové a aktivní členy, protože někteří z nás přestali jezdit. Prosím o vyjádřeníse všech členů týmu...
Návrat nahoru Goto down
http://eliminators.webnode.cz/
Diko
Private
Private
Diko


Poèet pøíspìvkù : 18
E.Money : 63
Reputation : 0
Join date : 19. 08. 09

Redukování týmu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Redukování týmu   Redukování týmu I_icon_minitimeSun Sep 27, 2009 4:12 am

já osobně jezdim sice míň ale teď pčes školní rok zase začínam ale neviděl sem jezdit třeba carlose....
Návrat nahoru Goto down
Sider
« E » Co-Leader
« E » Co-Leader
Sider


Poèet pøíspìvkù : 199
E.Money : 654
Reputation : 12
Join date : 15. 08. 09
Age : 32
Location : Dobříš

Redukování týmu Empty
PříspěvekPředmět: Redukování týmu   Redukování týmu I_icon_minitimeSun Sep 27, 2009 5:13 am

Jsem rád, že začínáš zase jezdit a ještě víc, že tě vidím i na forum a na stránkách. Už se ozval i Carlos, to mě taky překvapilo a je vidět, že se zajímá. Nemá čas, ale pořád se o E zajímá. Takže myslím, že to necháme při starým, ale je to na jarmilovi.
Návrat nahoru Goto down
carlos
« E » Member
« E » Member
carlos


Poèet pøíspìvkù : 19
E.Money : 80
Reputation : 3
Join date : 27. 09. 09
Age : 30

Redukování týmu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Redukování týmu   Redukování týmu I_icon_minitimeSun Sep 27, 2009 6:17 am

ČAUTE ... já se omlouvám za neúčast už jak sem psal do shoutboxu na strankach teď sem v prváku a mam toho ze startu celkem dost.. už sem pochytal nějake Bura takže musim se trošku tomu věnovat ale jezdit budu to se nebojte .. good
Návrat nahoru Goto down
jarmilhonda
« E » Leader
« E » Leader
jarmilhonda


Poèet pøíspìvkù : 166
E.Money : 573
Reputation : 5
Join date : 06. 08. 09
Age : 32

Redukování týmu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Redukování týmu   Redukování týmu I_icon_minitimeSun Sep 27, 2009 9:57 am

Jsem rád, že si se ozval a byslvětlil svou neaktivitu, vše je tedy vysvětleno a já tedy zamikám tuto diskusi doufám, že navždy icon_mafie
Návrat nahoru Goto down
http://eliminators.webnode.cz/
Sponsored content





Redukování týmu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Redukování týmu   Redukování týmu I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Redukování týmu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Nástěnka :: Volná diskuse-
Přejdi na: